RN73H2BTTD2873F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2873F50
JLCPCB Part #
C4019878
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS