RN73H2BTTD2872F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2872F50
JLCPCB Part #
C2541927
Description
250mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS