RN73H2BTTD2872F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2872F25
JLCPCB Part #
C2541917
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS