RN73H2BTTD2870A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2870A05
JLCPCB Part #
C4053951
Description
250mW 287Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS