RN73H2BTTD2843A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2843A05
JLCPCB Part #
C4172784
Description
-55℃~+155℃ 250mW 284kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS