RN73H2BTTD2841B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2841B10
JLCPCB Part #
C2574084
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS