RN73H2BTTD2840A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2840A25
JLCPCB Part #
C4125084
Description
-55℃~+155℃ 250mW 284Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS