RN73H2BTTD27R0F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD27R0F100
JLCPCB Part #
C2541603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS