RN73H2BTTD27R0B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD27R0B25
JLCPCB Part #
C2556550
Description
250mW 27Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS