RN73H2BTTD2770A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2770A10
JLCPCB Part #
C4315780
Description
250mW 277Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS