RN73H2BTTD2742B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2742B50
JLCPCB Part #
C2557055
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS