RN73H2BTTD2740F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2740F25
JLCPCB Part #
C2542532
Description
250mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS