RN73H2BTTD2712A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2712A10
JLCPCB Part #
C3965676
Description
250mW 27.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS