RN73H2BTTD2710C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2710C25
JLCPCB Part #
C2556709
Description
-55℃~+155℃ 250mW 271Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS