RN73H2BTTD2710A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2710A05
JLCPCB Part #
C3934321
Description
-55℃~+155℃ 250mW 271Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS