RN73H2BTTD2701D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2701D10
JLCPCB Part #
C2562096
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS