RN73H2BTTD2700D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2700D100
JLCPCB Part #
C4208697
Description
250mW 270Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS