RN73H2BTTD2700B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2700B50
JLCPCB Part #
C4190926
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS