RN73H2BTTD2673A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2673A10
JLCPCB Part #
C4230215
Description
250mW 267kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS