RN73H2BTTD2672F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2672F25
JLCPCB Part #
C3958267
Description
250mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS