RN73H2BTTD2672D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2672D50
JLCPCB Part #
C2542450
Description
250mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS