RN73H2BTTD2643F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2643F25
JLCPCB Part #
C4168555
Description
-55℃~+155℃ 250mW 264kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS