RN73H2BTTD2643B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2643B25
JLCPCB Part #
C2559201
Description
250mW 264kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS