RN73H2BTTD2612C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2612C50
JLCPCB Part #
C4241891
Description
250mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS