RN73H2BTTD2612B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2612B50
JLCPCB Part #
C2557548
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS