RN73H2BTTD2552D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2552D100
JLCPCB Part #
C2546707
Description
25.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS