RN73H2BTTD2493C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2493C50
JLCPCB Part #
C3915695
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS