RN73H2BTTD2491D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2491D50
JLCPCB Part #
C3970225
Description
2.49kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS