RN73H2BTTD2490F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2490F50
JLCPCB Part #
C4242772
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS