RN73H2BTTD2463F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2463F100
JLCPCB Part #
C2541163
Description
-55℃~+155℃ 246kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS