RN73H2BTTD2461B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2461B50
JLCPCB Part #
C2557563
Description
2.46kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS