RN73H2BTTD2460B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2460B50
JLCPCB Part #
C4166528
Description
-55℃~+155℃ 246Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS