RN73H2BTTD2432B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2432B50
JLCPCB Part #
C2557731
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS