RN73H2BTTD2370C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2370C50
JLCPCB Part #
C4133671
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS