RN73H2BTTD2370C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2370C25
JLCPCB Part #
C2558506
Description
237Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS