RN73H2BTTD2343F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2343F50
JLCPCB Part #
C2541402
Description
234kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS