RN73H2BTTD2342A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2342A05
JLCPCB Part #
C4093298
Description
-55℃~+155℃ 23.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS