RN73H2BTTD22R3F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD22R3F50
JLCPCB Part #
C2541973
Description
-55℃~+155℃ 22.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS