RN73H2BTTD22R3B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD22R3B50
JLCPCB Part #
C2556447
Description
22.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS