RN73H2BTTD2263D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2263D100
JLCPCB Part #
C2544361
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS