RN73H2BTTD2262D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2262D25
JLCPCB Part #
C4097151
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS