RN73H2BTTD2232A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2232A05
JLCPCB Part #
C4215559
Description
22.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS