RN73H2BTTD2202F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2202F10
JLCPCB Part #
C2559113
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS