RN73H2BTTD2200F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2200F25
JLCPCB Part #
C4199725
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS