RN73H2BTTD2200B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2200B10
JLCPCB Part #
C2573756
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS