RN73H2BTTD2181C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2181C25
JLCPCB Part #
C2556657
Description
-55℃~+155℃ 2.18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS