RN73H2BTTD2181B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2181B25
JLCPCB Part #
C2556666
Package
1206
Description
2.18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS