RN73H2BTTD2180A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2180A10
JLCPCB Part #
C3953449
Description
-55℃~+155℃ 218Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS