RN73H2BTTD2153D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2153D50
JLCPCB Part #
C4336420
Description
215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS