RN73H2BTTD2153D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2153D10
JLCPCB Part #
C4223155
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS